Hlavná stránka Júnové aktuality 2012
Pokyny k letným školám 2012

 

Vážení účastníci letnej školy Ako kvalitne učiť na vysokej škole!

 

 

Nižšie nájdete informácie a inštrukcie týkajúce sa nadchádzajúcej letnej školy.

 

Začiatok letnej školy: Letná škola sa začína 1. júla, resp. 22. júla 2012, vždy 17:00h úvodným stretnutím. Prosíme všetkých účastníkov, aby sa v tomto čase dostavili do školiacej miestnosti, ktorá sa nachádza na 1. poschodí hotela Máj (oproti výťahu). Odvoz z autobusovej/železničnej stanice Piešťany na miesto konania školenia bude zabezpečený mikrobusom s logom hotela Máj, ktorý bude mať odchod spred stanice o 15:20 (v nadväznosti na prichádzajúci rýchlik zo smeru Košice 15:07 a autobusu zo smeru Banská Bystrica) a o 16:00 ( v nadväznosti na prichádzajúci rýchlik zo smeru Bratislava: 15:53). Ak máte záujem využiť ponúkanú dopravu, dajte do 15. 6. vedieť kolegyni Anete Feckovej: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , aby sme zabezpečili potrebnú kapacitu.

 

Ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v 2-posteľových izbách, o rozdelení Vás na mieste informuje recepčná/recepčný.

 

Čo si zo sebou priniesť: Očakávame, že si účastníci prinesú laptop, ak je to možné, alebo vytlačené materiály z čítanky (zašleme v priebehu týždňa), aby mohli čítať zadané materiály počas blokov na to určených, ako aj vyplniť dotazníky a pripraviť si záverečnú prezentáciu inovácie vyučovania na základe poznatkov získaných na letnej škole.

 

Voľný program: Popoludňajší a večerný čas (okrem organizovaných výletov) je vyhradený pre účastníkov ako voľný program.

K dispozícii je v hoteli bazén, stolný tenis, fitnescentrum a biliard (zdarma), rôzne masáže, vírivka a kúpeľné procedúry (treba najlepšie deň vopred objednať na recepcii hotela, za poplatok), vo vedľajšom hoteli Sorea veľký bazén, v blízkosti je nábrežie rieky Váh, park, v hoteli si možno požičať bicykel, v blízkosti je bowling, tenisové kurty a squash. V hoteli je k dispozícii bar s tanečným parketom a živou hudbou. Program kultúrnych podujatí v Piešťanoch nájdete na:  

 

 Strava. Pre účastníkov je plne zabezpečená strava, to znamená raňajky, obed, večera, minerálky počas prestávok a popoludní káva/čaj a ovocie v kaviarni hotela. Nápoje k obedom/večeri si účastníci hradia sami.

 

Preplatenie cestovného. Ponechajte si, prosím, všetky cestovné doklady, ktorých originály budú potrebné pre preplatenie Vašich cestovných nákladov.

Cestovné v zmysle pravidiel ASFEÚ preplácame len vo výške cestovného verejnou dopravou.

Parkovanie je možné zdarma pri hoteli Máj.

 

Ak máte nejaké ďalšie otázky, prosím, kontaktujte nás. Sledujte prosím aj aktualizované informácie na našej webovej stránke www.crd.sav.sk.

Už sa veľmi tešíme na skoré stretnutie s Vami v Piešťanoch.

Za tím CRD,

Gabriela Pleschová, Aneta Fecková

 
Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť/ Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ